Darmowa księgowość online dla biznesu na zafirmowani.pl

Darmowa księgowość online dla biznesu na zafirmowani.pl

Aplikacja jest dostępna na portalu zafirmowani.pl i umożliwia prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów oraz ryczałtu, wystawianie faktur, naliczanie odpisów amortyzacyjnych oraz – dzięki integracji z bazą REGON oraz CEIDG – zaciąganie danych kontrahentów na podstawie numeru NIP. Przedsiębiorcy mają również możliwość bezpłatnego generowania plików JPK VAT, JPK_FA (faktury VAT), JPK_PKPiR (podatkowa księga przychodów i rozchodów) oraz JPK_EWP (ewidencja przychodów).

– Umożliwiamy również rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego. Użytkownicy portalu mogą prowadzić też ewidencję przychodów i ewidencję VAT. Co więcej, nasz portal proponuje przedsiębiorcom szereg dodatkowych, bezpłatnych korzyści. Dostęp do specjalnej bazy edytowalnych dokumentów, kontakt z ekspertami, artykuły i materiały wideo na temat podatków, kadr i HR, marketingu oraz bezpieczeństwa. Zarejestrowani użytkownicy mogą też skorzystać ze specjalnych ofert i rabatów przygotowanych przez naszych partnerów oraz stworzyć wirtualną wizytówkę swojej firmy – co ułatwia nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych kontrahentów – mówi Ewa Małecka, Dyrektor Działu Usług Dodanych w Alior Banku.

Ponadto na portalu dostępna jest usługa windykacji online firmy Vindicat umożliwiająca skuteczne odzyskanie pieniędzy z niezapłaconych przez kontrahentów faktur. Przedsiębiorcy mogą również korzystać z mikrofaktoringu firmy InviPay, w ramach którego od razu otrzymują środki za wystawione przez siebie faktury z odroczonym terminem płatności.

Cały proces jest prosty i przejrzysty, a co najważniejsze, odbywa się całkowicie online.

– Zafirmowani.pl to praktyczny przewodnik po prawnych i finansowych zawiłościach prowadzenia oraz rozwijania działalności gospodarczej. Jestem przekonana, że to cenne źródło informacji zarówno dla przedsiębiorców z długą historią biznesu, jak i start-upów – dodaje Ewa Malecka.

Rejestracja na zafirmowani.pl jest bezpłatna, nie ma również żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z portalu.